Продавець AlexTrade розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
664 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
+380675126216
+380 (95) 533-67-24
+380 (95) 533-67-24
Рабочее время с 9:00-18:00
+380 (67) 512-62-16
Рабочее время с 9:00-18:00
AlexTrade
Компания Alextrade временно не принимает заказы и сообщения Приносим свои извинения.

СВОБОДА

Косметичне об'єднання «СВОБОДА» виникло на базі першої в Росії парфумерної фабрики Товариства «А. Ралле і Ко», яка була заснована в 1843 році в Москві.

Сьогодні «СВОБОДА» ― це сучасне потужне російське косметичне виробництво. На підприємстві працює понад 800 осіб. Асортимент продукції нараховує більше 300 найменувань різноманітних за властивостями і призначенням виробів ― це туалетне мило, засоби по догляду за шкірою особи і тіла, за волоссям та шкірою голови, за порожниною рота, дитяча косметика та косметичні вироби спеціального призначення. Традиційна і новітня продукція об'єднання заслужено користується великим попитом у російських споживачів.

Виробничу структуру підприємства складають 4 виробництва:

  • Виробництво мила і гліцерину
  • Виробництво косметичних виробів
  • Виробництво зубних паст і шампунів
  • Тубное виробництво

Підприємство має власний Науковий центр, що об'єднує сім профільних лабораторій. Науковий центр здійснює розробку та впровадження у виробництво сучасних косметичних виробів.

Оснащення Наукового центру включає обладнання, яке імітує весь технологічний процес на дільницях. Крім того, діють власні акредитовані випробувальні лабораторії: мікробіологічна лабораторія, аналітична лабораторія, лабораторія технічної документації та художнього оформлення.

Одним з напрямків діяльності ВАТ «СВОБОДА» є виробництво продукції за контрактним замовлення. Компанія має багаторічний досвід виконання контрактних замовлень по випуску косметики, гігієнічних засобів та упаковки. Найбільші світові виробники, такі як Procter & Gamble, Unilever, Faberlic і інші, розміщують на ВАТ «СВОБОДА» замовлення на виробництво власної продукції.

ВАТ «СВОБОДА» будує свою роботу на прагненні визначати вимоги споживачів, втілювати їх у властивості виробів, забезпечувати стабільну високу якість при виробництві кожної партії продукції, щоб, у кінцевому підсумку, досягти максимального ступеня задоволеності споживачів результатами своєї роботи. З цією метою в компанії впроваджена Система Менеджменту Якості відповідно до вимог світових стандартів:

  • ISO 9001:2008 «Системи менеджменту якості. Вимоги»
  • ISO 22716:2007 «Косметика. Належна виробнича практика (GMP). Керівні вказівки з належної виробничої практики»

Обидва стандарти висувають високі вимоги до процесів життєвого циклу продукції, ведення технічної документації та компетентності персоналу. Слід підкреслити, що на сьогоднішній день ВАТ «СВОБОДА» є єдиним російським виробником, що володіє сертифікатом GMP.
Сертифікація компанії проведена світовим лідером у сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань і сертифікації ― ЗАТ «СЖС Схід Лімітед» (Société Générale de Surveillance).

Крім того, підприємство має сертифікацію за методиками Procter & Gamble та Unilever, а також з соціальної відповідальності SA 8000.
Косметичне об'єднання «СВОБОДА» здійснює ділове та творчу співпрацю з провідними парфумерно-косметичними компаніями Німеччини, Франції, Англії, Швейцарії, Єгипту, Індії і інших країн.

Протягом всієї історії підприємства його стратегічна політика залишається незмінною ― випуск продукції найвищої якості за рахунок використання сучасного обладнання, впровадження прогресивних технологій косметичного виробництва і нових наукових розробок. Відмінною рисою об'єднання є унікальне поєднання високої якості косметичної продукції, створюваної виключно з натуральних інгредієнтів, і доступних цін.

Здійснюючи свою діяльність, ВАТ «СВОБОДА» приділяє пильну увагу питанням екологічної безпеки, захисту навколишнього середовища, охорони праці і соціальної відповідальності, ставить перед собою мету служіння людям і загальнолюдським ідеалам. Компанія віддає перевагу діловим партнерам, що поділяють ці цінності та моральні переконання.

Використовуючи свій високий потенціал і розвиваючи кращі традиції російського косметичного виробництва, ВАТ «СВОБОДА» реалізує свою головну задачу ― служити захисту здоров'я та краси.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner