Продавець AlexTrade розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
711 відгуків
+380675126216
+380955336724
+380955336724
Рабочее время с 9:00-18:00
+380675126216
Рабочее время с 9:00-18:00
AlexTrade

Беліта Вітекс

Історія створення

Історія косметичних підприємств ЗАТ Витэкс і СП Беліта ТОВ розпочалася зі створення у серпні 1988 року на основі республіканської бази «Белбытснаб» ЗАТ «Белбыткомплект» на чолі з Віктором Терещенко.

Пізніше, в листопаді 1989 року, було створено спільне підприємство ТОВ Беліта, керівником правління якого був обраний генеральний директор ЗАТ «Белбыткомплект» Віктор Терещенко.

З білоруської сторони засновником виступило підприємство ЗАТ «Белбыткомплект» (нині ЗАТ Витэкс), з італійської — фірма з виробництва косметичних препаратів «Дж.В.Ф — ДЖИВИЭФФЕ АТ». Італійська сторона забезпечила постачання обладнання і передала формули декількох косметичних засобів, білоруська — забезпечила нове підприємство кадрами і виробничими площами.

Чимало сил і енергії в створення підприємства вкладено його керівником Віктором Терещенко, а також його першим заступником — Тамарою Дармель.

Завдяки їх енергії і активної позиції, підприємство стало родоначальником косметичної галузі в республіці Білорусь.

ЗАТ «Белбыткомплект» продовжувало роботу тепер уже в тісній співпраці з СП Беліта ТОВ. У 1991 році за рахунок власних коштів на підприємстві було організовано виробництво пластмасової тари для упаковки косметичних засобів, а в 1995 році — виробництво зубних паст, шампунів фарб для волосся. Пізніше з'явилися і інші косметичні препарати вже під торговим знаком Витэкс

23 грудня 1996 року ЗАТ «Белбыткомплект» акціонувалася, а в 2002 році було перереєстровано під своєю торговельною маркою як ЗАТ Витэкс. Обидва підприємства стали найбільшими косметичними компаніями в країні, випускають не тільки широкий асортимент різноманітної косметики, але і цілий ряд професійних засобів для перукарень, косметичних та масажних салонів, а також засоби гігієни порожнини рота, товари побутової хімії повсякденного попиту.

Компанія сьогодні

Сьогодні ЗАТ Витэкс і ТОВ Беліта — визнані лідери по виробництву вітчизняної косметики, в тому числі професійних засобів для перукарень, косметичних та масажних салонів, а також засобів гігієни порожнини рота та товарів побутової хімії повсякденного попиту.

Територія підприємств зручно розташований відносно авто - та залізничних транспортних комунікацій в адміністративних межах Московського району міста Мінська.

Комплекс виробничих будівель, внутрішньофірмові комунікації, технічне і технологічне оснащення від відомих вітчизняних, російських та європейських постачальників обладнання — все це дозволяє вважати підприємство представником нової хвилі товаровиробників нового десятиліття.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

На підприємствах функціонує повний цикл виробництва: від розробки унікальної рецептури препарату, створення дизайну упаковки, з подальшим освоєнням продукту в виробництві, до реалізації продукції через власну товаропровідну мережу фірмових магазинів і секцій, власних торгових домів, генеральних дистриб'юторів і дилерів, які працюють як на території Республіки Білорусь, так і в країнах СНД і зарубіжжя.

Науково-координаційний центр, випробувальна та хіміко-біологічна лабораторії тісно творчо співпрацюють.

Для виготовлення косметичних препаратів використовується високоякісна сировина провідних світових фірм-виробників.

Синтез природи і науки дозволяє створювати косметичні препарати найвищого класу.

Відповідність продукції всім технічним і законодавчим нормам, її безпека для споживачів підтверджують численні медичні та лабораторні тести, проведені при гігієнічної регламентації та сертифікації продукції. Підприємства успішно пройшли сертифікацію на відповідність вимогам стандарту СТБ ІСО 9001-2001, побудованого на на підставі міжнародних вимог до систем управління якістю. Впроваджена і система екологічного управління, яка є частиною комплексу господарсько-адміністративного управління підприємствами і відповідає міжнародним стандартам ІСО 14001.

Наявність сучасної технічної бази, кваліфікованого персоналу і високої культури виробництва дає можливість постійно збільшувати асортимент високоякісної продукції та залишатися конкурентоспроможними на внутрішньому і міжнародному ринку.

Гнучка структура комплексу маркетингу, конкурентні ціни, своєчасні поставки та гідне якість вывели СП Белита ООО и ЗАО Витэкс в число компаній, які є гордістю національної економіки.

Фірмові магазини і салони Беліта і Витэкс — це острівці затишку і комфорту не тільки в столиці Білорусі Мінську, а і у всіх обласних містах, а також районних центрах республіки.