Корзина
670 отзывов
+380675126216
+380675126216
AlexTrade

Gala

Gala ― це універсальний пральний порошок, що призначений для прання білих і кольорових виробів з бавовняних, лляних та синтетичних тканин, як у автоматичних пральних машинах, так і для ручного прання.

Gala ― це спеціально розроблені пральні порошки для задоволення специфічних потреб у пранні: білим речам надавати додаткової білизни, а кольоровому одягу ― додаткового захисту кольору.

До складу прального порошку Gala входять компоненти, завдяки яким білизна після прання стає чистою та свіжою. Так, наприклад, в Gala є декілька типів поверхнево-активних речовин, які відповідають за видалення загальних та жирних забруднень. Силікати надійно захищають поверхню тканини та механізми пральної машини під час прання, а ензими видаляють складні плями, які не виводяться звичайними порошками ― кров, молоко, шоколад, жовток та інші. До складу порошку Gala також входять спеціальні відбілювачі ― фотовідбілювач та оптичний. Завдяки їхній дії тканина не тільки вражає білосніжністю, але й зберігаються яскраві, натуральні кольори тканин.

Наші пральні порошки використовують для прання усіх видів тканин, за винятком виробів з вовни та шовку. Для таких речей використовуйте спеціальні засоби. Пральні порошки Автомат призначені здебільшого для прання в пральних машинах, тому що містять таку консистенцію миючих та відбілюючих речовин, яка розрахована на розчин, що постійно перемішується, в якому інгредієнти порошку не осідають на одязі. Для ручного прання краще використовувати порошки, спеціально для цього призначені.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице: